Tasarı Eğitim Kurumları Antalya

 
Sosyal Medya Hesaplarımız
0242 241 42 42

Hakkımızda - Tasarı Antalya

Kurucumuz Hülya Ersina tarafından  temelleri 1984 yılında atılan TASARI EĞİTİM KURUMLARI her zaman öğrenci memnuniyetini ön planda tutarak başarılarını günümüze taşımıştır.

Kurumumuz DGS, ALES, YÖS, AÇIKÖĞRETİM ve KPSS alanlarında Türkiye’nin ilk eğitim kurumu olma özelliğine sahiptir.

DGS bölümünde 2000 yılından bu yana onlarca Türkiye Birinciliği ve 1800’ü aşan meslek yüksekokulu mezununu Türkiye’nin en seçkin üniversitelerine yerleştirme başarısıyla bu konuda alternatifsiz olduğunu kabul ettirmiştir.

DGS, YÖS, TÖMER ve KPSS bölümlerinde uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan binlerce soru, deneme sınavı, soru bankaları ve quizler ÖSYM sınavlarında olduğu gibi bir çok üniversitenin uyguladığı YÖS sınavında da öğrencileri başarıya taşımış ve istedikleri bölümleri kazanmalarını sağlamıştır. Öğrencilerimizin üniversiteye sorunsuz bir şekilde kayıt olmaları için gereken bütün desteği sağlamaktayız.

Bu alandaki başarısını İSTANBUL ve diğer illerdeki şubelerinde kanıtlayan Tasarı Eğitim Kurumları Antalya’da da gerek yönetim kadrosu, isabetli ve sınav içeriğine uygun yayınlarıyla DGS’de ANTALYA şubesi öğrencisi METEHAN DÜNDARLA DGS 2020 Antalya 1.si,  Türkiye 4.lüğü derecesiyle başarımıza başarı eklemiştir. YÖS’te de Antalya Şubesi olarak %99 kazandırma oranıyla büyük bir fark yaratmıştır. Ayrıca Gazi Üniversitesiyle Anlaşmış bulunup GAZİ TÖMER Sınavı ve Eğitimleri vermeye yetkilidir. Antalya şubemizin  eğitim kadrosu ve yöneticileriyle Antalya’da başarılarını sürdüreceğine olan inancımız tamdır.

TASARI EĞİTİM KURUMLARI.

Misyon

Azimli ve kararlı bir şekilde çok çalışarak, araştırarak, kaliteyi ön planda tutarak gelecek nesillerin hizmetinde olmak ve böylece adayların ülkemizde ve dünyada hayal ettikleri üniversitelere ve Mesleklere yerleştirerek, Ülkesine ve topluma faydalı olmalarını sağlamak.

Vizyon

Akademik eğitim ile Kursiyerlerini başarıya hazırlayan, kişiye özgü rehberlik hizmetleriyle fark yaratan, başarısını ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarmayı hedefleyen kurum olmak.

Değerlerimiz

Global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, Meslek hayatlarında ve yaşamlarında fikir veren, yaratıcı ve üretken bireyler yetiştirmek.

İLETİŞİMAdresimiz
Muratpaşa Mahallesi Şarampol Caddesi Karadeniz İş Hanı No:108 Kat:4 (5. Noter Üstü) Muratpaşa Antalya
0242 241 42 42
0505 037 03 09
0505 037 03 09
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal Medya Hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.
İLETİŞİMAdresimiz
Muratpaşa Mahallesi Şarampol Caddesi Karadeniz İş Hanı No:108 Kat:4 (5. Noter Üstü) Muratpaşa Antalya
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal Medya Hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.